" />

2015

šedesátky Hostinné

více

23. srpna v 21:04 - ....

ZPV Libňatov

více

20. září v 18:19 - ZPV je pro nás velmi důležitý závod a trénujeme na něj skoro celý rok, neustále opakujeme značky, uzle, hasební prostředky a zdravovědu, a tak jsme byli rádi, když jsme dostali možnost vyzkoušet si to nanečisto a poměřit síly se soupeři.

Okresní kolo ZPV Dolní Branná

více

26. září v 18:35 - V této soutěži družstvo mladších obsadilo 8. místo a družstvo starších na 6. místě....

Hornolánovské šedesátky

více

10. října v 18:59 - Soutěže v jednotlivcích...

Halovka Lázně Bělohrad

více

14. listopadu v 20:45 - Když ještě není možné pořádat závody venku, účastníme se halové soutěže v Lázních Bělohrad. Je to pro nás příjemné zpestření zimní přestávky a šance na procvičení svalů při běhání a rukou při vázání uzlů.

Tongo Hradec Králové

více

15. listopadu v 21:28 - Za snahu a dobře odvedenou práci se nás naši vedoucí rozhodli vzít do zábavního centra Tongo v Hradci Králové. Vyrazili jsme už brzy ráno, abychom si mohli co nejdéle hrát. Tongo společně s námi navštívily i děti z jiných sborů, a tak jsme tam měli spoustu kamarádů, které známe...

Nadílka zvířátkům

více

12. prosince v 22:36 - Jak už se stalo naší tradicí, i letos jsme šli ozdobit zvířátkům v lese stromečky. Jablíčka, kaštany, mrkvičku, rohlíky a mnoho jiných dobrůtek na kterých si zvířátka mohla pochutnat. V hasičárně jsme se zahřáli čajem a šli domu.

Zpívání pod stromem v Borovnici

více

20. srpna v 15:40 - Každý rok v naší obci organizujeme rozsvěcení vánočního stromu před první adventní nedělí. Zajišťujeme občerstvení v podobě oblíbeného řízku a čaje nebo svařáku. O kulturní program se postarali naši nejmenší členové, kteří pilně trénovali vánoční koledy a pod vedením starších děvčat je zpívali pod stromem a následně odpočítávali jeho...

Bradlo

více

31. ledna v 22:42 - Asi bychom našich vedoucím neodpustili, kdyby nás alespoň jednou za rok nevzali někam na chatu. Letos jsme jeli na naše oblíbené Bradlo. Sice jsme si vybrali termín v zimě, ale bohužel žádný sníh nebyl, a tak jsme nemohli bobovat.

Uzlovka Radvanice

více

2. dubna v 15:28 - Vzhledem k výsledkům ze soukromé soutěže, kterou jsme si udělali v hasičárně, jsme vybrali z každé kategorie dva nejlepší, kteří nás budou reprezentovat na radvanické uzlovce. Letos poprvé jsme soutěžili i v kategorii dorost.

Sázení stromků

více

9. dubna v 22:47 - Už se stalo naší každoroční tradicí, že se vždycky na jaře sejdeme vybaveni holinkami, motykou a kbelíkem a posíleni o rodiče vyrážíme sázet stromečky. Ne nadarmo se říká, že s plným bříškem jde všechno lépe.

šedesátky Malé Svatoňovice

více

23. dubna v 22:49 - ....

šedesátky Jaroměř

více

7. května v 14:43 - ....

Stovky Jaroměř

více

8. května v 14:46 - .....

Příprava na PLAMEN + 60tky Hajnice

více

15. května v 15:02 - V sobutu se soutěžilo ve dvojíčkách, štafetě 4x60 a počárním útoku. Mladší se umístilo na 5.místě a starší na 9. místě .....

Okresní kolo hry PLAMEN Úpice

více

5. června v 15:43 - ...zmoklí, unavení, ale spokojení. Mladší družstvo odběhlo celý závod v pětičlenném družstvu, přesto že se některé disciplíny běhají v devítičlenném družstvu. I přes nedostatek členů odvedli skvělou práci, za kterou byli odměněni.

Okresní kolo dorostu Dvůr Králové nad Labem

více

12. června v 20:00 - ..Této soutěže jsme se zúčasnili poprvé. Soutěžili jsme v kategorii jednotlivců ve čtyřech disciplínách. ( Dvojboj jednotlivců, běh na 100 metrů překážek, test PO a ZPV) Ale i přesto, že někteří z nás dvojboj nikdy předtím neběželi, jsme dosáhli skvělých výsledků.

UKONČENÍ SEZÓNY 2015-2016

více

24. června v 20:32 - Jako každý pátek jsme šli na schůzku do hasičárny, kde nám Buhunka uchystala překvapení v podobě krásného a hlavně dobrého dortu. A také nás seznámila s činností, která na nás bude čekat v další sezóně.